Hizmetler

HİZMETLERİMİZ

Çevrimiçi Rezervasyon ve Rezervasyon
İnternet taksi Rezervasyon

Çevrimiçi Rezervasyon

Türkiye'ye seyahatiniz için rezervasyon yaptırdıysanız, Türk Rivierası veya Alanya'daki konaklama yerine transferinizi organize ediyoruz. Antalya veya Gazipaşa Havaalanı transferlerinizi bizimle ayırtın.

Şehir Taksi Transferleri

Şehir Transferi

Türk Rivierası'ndaki diğer şehirlere yapacağınız geziler için saatlik taksi rezervasyonu hizmeti sunuyoruz. Size en Güvenilir, Uygun Fiyatlı ve En Düşük ücret taksi fiyatları ile taksiler sunuyoruz.

Antalya Taksi Hizmetleri
Gazipaşa Havalimanı Transferi

Havaalanı transferi

Antalya veya Gazipaşa'dan Alanya'ya havalimanı transferlerinizde çok şey arıyorsanız doğru yerdesiniz! Havaalanına gidiş ve dönüş ulaşımınızı sizin için ayarlıyoruz.


Taksi Saatlik Rezervasyon
saatlik rezervasyon

Saatlik Rezervasyon

Norden Transfer, kurumsal toplantılar, Alışveriş, Geziler ve Şehir gezileri için Saatlik tarifeli taksiler sunar. Alanya'daki en iyi Saatlik Taksi paketlerini sabit bir fiyata alın. Sizden herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.


Taksi Gezi Turları
Gazipaşa Gezisi

Gezi turları

Amacımız, Alanya çevresindeki yerlere gezileri erişilebilir ve uygun fiyatlara herkes için unutulmaz kılmaktır. Seyahat ederken başka kültürleri deneyimlemenin de yeni yerler görmek ve keşfetmek kadar önemli olduğunu düşünüyoruz.

Ücretsiz Taksi Hesaplayıcı
Fiyat Hesaplayıcı

Taksi Hesaplayıcı

Müşterilerimizin taksi ücretlerini online olarak tahmin etmeleri ve online ya da telefon üzerinden araç rezervasyonu yapmaları için oran hesaplayıcımızı kullanmalarına olanak tanıyoruz. Tavsiye ve yardım için her zaman yanınızdayız.