Sorulan (Faq's)

EN SIK SORULAN SORULAR

Herhangi bir sorunuz veya desteğe ihtiyacınız varsa, bize 24 saat telefon (+90 533 683 2933) veya E-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Sıkça sorulan taksi soruları

REZERVASYON BUTONUNA basarak 2 dakikada rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz rezervasyon için de bizi arayabilirsiniz. Tel: +90 533 683 2933. Online rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra info@taxi-alanya.com'dan e-posta adresinize bir onay e-postası gelecektir. Şoförlerimizden de telefon alabilirsiniz.

Evet. Tekerlekli sandalye ile seyahat ediyorsanız, katlanabilir olup olmadığını rezervasyon formunu doldururken bize bildirmeniz gerekmektedir.

Uçuşunuzun iptal olması durumunda lütfen bizi arayınız Tel: +90 533 683 2933. Uçuş gecikmesi ve varış için aracımız 2 saat sonra havalimanından ayrılacaktır.

Taksinizi bulamıyorsanız, lütfen bizi arayın. Tel: +90 533 683 2933 veya Akıllı telefonunuzdan bize e-posta gönderin.

Evet, rezervasyonunuzu garanti altına almak için havaalanı transferlerimiz için %40 depozito alıyoruz. Ancak rezervasyonunuzu Antalya veya Gazipaşa'ya gelişinizden 6 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz. Antalya ve Gazipaşa çıkışlı uçuşlarda, biz sizi almadan 6 saat önce rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Alanya Şehri Taksi Rezervasyonları için depozito gerekli değildir. Nakit, Kredi Kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz.

Transfer veya taksi rezervasyonunuzu iptal etmek veya değiştirmek isterseniz, bunu transfer veya taksi rezervasyonunuzdan en geç 6 saat önce yapabilirsiniz. Transfer veya taksi rezervasyonunuzu uçuşunuza 6 saatten daha az süre kala iptal ederseniz, paranızı iade etmeyeceğiz.